Hakkımızda

Gökova'da usta denizcilik hikayesi 40 yıllık tecrübe...

Bizim Hikayemiz

Gökovalı eski balıkçı olan Osman Balıkoğlu, 1966 yılında eski usta balıkçı namı Kara Balıkçı Mustafa Çakırcan denizlerin piri tarafından yetiştirilen babamız 1978 ve 2003 yıllarında Sedir Adası’nda (Cleopatra) bekçilik yaparken dünyaya gelen 1975 doğumlu Bülent Balıkoğlu ve 1978 doğumlu olan Tahsin Balıkoğlu kardeşler, Sedir Adası’nda baba mesleği olan ilk tekneleri BASKIN ile balıkçılık yaparak geçimimizi sağladık. Sedir Adası’nda bu yıllarda su ve elektrik olmadığı için taşıma su ve gaz lambasıyla 25 sene orada yaşamışlardır. 

Bülent ve Tahsin öğrencilik yıllarında Muğla Anadolu Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi Ahçılık bölümünden mezun olmuşlardır. Bülent Balıkoğlu, ahçılık mesleğini yurt dışında Mısır’ da mercan denizleriyle meşhur olan Sharm’ el Sheihk de ahçıbaşı olarak devam etmektedir. Tahsin Balıkoğlu işe uzun yıllar Marmaris’te turizm sektöründe çalıştıktan sonra tekneleri BALIKOĞLU’nda kaptanlığını yapmaktadır. Fakat onların deniz aşkı 2014 senesinde inşa edilen BEYAZ ADA isimli 12,5 metre motoryatla turizm sektöründe VİP tekneleriyle devam etmiştir.

2015 yılında 24 metre boyunda BALIKOĞLU teknesiyle günlük tur hizmeti vermeye başladık.
Aynı yıl yapılan Azmak tur tekneleriyle azmak tur hizmeti vermekteyiz. Bizim için önemli olan müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak öncelikli prensibimizdir.
Gökova körfezinin eşsiz ve mükemmel koylarında huzurlu ve rahat zaman geçirmeniz için tekne turumuza bekleriz.